Polityka zwrotów w sklepie sneakerswave.pl:

Warunki zwrotów

1.1. Klienci mają obowiązek zwracać towary zgodnie z określonymi warunkami zwrotu, przestrzegając ustalonych zasad dotyczących stanu, opakowania oraz kompletności produktu.

1.2. Towary mogą być przyjęte do zwrotu jedynie, jeśli są w stanie nienaruszonym, nieużywanym, w oryginalnym opakowaniu i posiadają kompletny zestaw elementów (np. metki, akcesoria).

1.3. Aby zabezpieczyć oryginalne opakowanie przed ewentualnymi uszkodzeniami, klient zobowiązany jest odesłać produkty w dodatkowym kartonie (double box), zapewniając niezbędną warstwę ochronną.

Procedura zwrotów

2.1. Klient zainteresowany zwrotem towaru jest zobowiązany skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania precyzyjnych informacji na temat procedury zwrotu.

2.2. Sklep ma niepodważalne prawo do oceny stanu zwracanego towaru przed akceptacją zwrotu.

2.3. Po zatwierdzeniu zwrotu, klient może otrzymać zwrot środków na konto bankowe, kartę płatniczą lub w formie bonu do wykorzystania w sklepie zgodnie z preferencją klienta.

Terminy zwrotów

3.1. Termin na dokonanie zwrotu towaru jest stały i wynosi do 14 dni od daty otrzymania produktu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa konsumenckiego.

3.2. Zwroty przekroczone po upływie ustalonego terminu nie będą przyjmowane przez sklep.

Koszty zwrotów

4.1. Sklep ma obowiązek zwrócić cenę zakupionego towaru w ustalonym terminie od daty przyjęcia zwrotu tj. do 14 dni.

4.2. Koszty związane z przesyłką zwrotną towaru są odpowiedzialnością klienta, chyba że zwrot jest wynikiem wady produktu lub błędu ze strony sklepu.